نتایج جستجو برای عبارت :

میثاق با علمدار حرم.

علمداران: *حضرت علی علیه السلام علمدار پیامبر صلی الله علیه و آله بودند و جملات متعددی  فرمودند از جمله:"ضربة علی یوم الخندق افضل من عبادة الثقلین"**مالک اشتر از علمداران امام علی علیه السلام بود . حضرت در مورد او فرمودند: "خداوند مالک را رحمت کند، او برای من همان گونه بود که من برای رسول خدا صلی الله علیه و آله بودم."***حضرت عباس علمدار حضرت امام حسین علیه السلام بودند و فرمودند: « برادرم! تو علمدار منی و اگر بروی کاروان پراکنده می شود».****سردار
ِمی برای همه ی اهل خرابات رسیدروح بر پیکر بی جان عبادات رسیدمژده بر اهل جهان قبله ی حاجات رسیدروی دست شه ما شاه کرامات رسید مژده میلاد علمدار مناجات رسید

سحر پنجم شعبان مه شعبان آمدپنجم ماه چرا ماه نمایان آمد؟!با لبی خنده کنان جان حسین جان آمدبا نمایان شدنش عشق به اثبات رسیدمژده میلاد علمدار مناجات رسید

باز هم خنده به روی لب ارباب آمد حضرت خون خدا را خلفی ناب آمدآن که زد طعنه به رخساره ی مهتاب آمدبعد بابا به زمین محیی اموات رسیدمژده میل
در مسیر مراسم به آقای سازگار زنگ زدم و درخواست شعر برای مداحی کردم گفت بنویس:

در روز عزا حرمت ارباب شکستند
علمدار کجایی؟ علمدار کجایی؟

این فتنه گران راه عزادار تو بستند
فیلم

هشدار: کسانی که در این مراسم حضور داشته اند هنگام دیدن کلیپ ممکن است مو بر تنشان سیخ شود.

با نام علی یادعلی حضرت سلطان
با اذن ولی نعمتمان شاه خراسان
لب تر بکند سید علی گوش به فرمان
آماده ی جنگ است همه ملت ایران
پیچیده خبر وای که سردار نیامد
ای اهل حرم میر و علمدار نیامد
احلی من عسل روی لب قاسم لشکر
بر پا شده طوفان سلیمانی حیدر
تکرار شود قصه ی مستانه ی خیبر
دنیا بشود پاک از این قوم ستمگر
فریاد بر آرید سپهدار نیامد
تاریخ دهد تا ابد دهر گواهی
تاریکی مطلق برود رو به تباهی
سردار کشیده است چنین نقشه راهی
ب

با نام علی یادعلی حضرت سلطان
با اذن ولی نعمتمان شاه خراسان
لب تر بکند سید علی گوش به فرمان
آماده ی جنگ است همه ملت ایران
پیچیده خبر وای که سردار نیامد
احلی من عسل روی لب قاسم لشکر
بر پا شده طوفان سلیمانی حیدر
تکرار شود قصه ی مستانه ی خیبر
دنیا بشود پاک از این قوم ستمگر
فریاد بر آرید سپهدار نیامد
تاریخ دهد تا ابد دهر گواهی
تاریکی مطلق برود رو به تباهی
سردار کشیده است چنین نقشه راهی
بسم رب الشدا ءوالصدیقین
علمدار بدان هیچ وقت علمت بدون علمدار نخواهد ماند
بدینوسیله مراسم یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روز یکشنبه1398/10/15
  بعد ازنماز مغرب و عشا ءدر محل مسجد عسگریه خوردیماق واقع در فلکه مدرس بر گزار میگردد
لذا از عموم مردم شهید پرور و خادمیاران رضوی شهرستان مینودشت و حومه جهت شرکت دراین  مراسم دعوت بعمل می اید
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی مشک بی آب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مشک بی آب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Mashke Bi Ab With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه میثم ابراهیمی به نام مشک بی آب
ماه شه کربلا اومد دوبارهدل بی قرار من آروم ندارهبشنوم روضه عباس حسینودو تا چشمام مث بارونا بب
مثنوی ابوالفضل (علیه السلام)ای حرمت قبله حاجات مایاد تو تسبیح و مناجات ماهمقدم قافله سالار عشقساقی عشاق و علمدار عشقمکتب تو مکتب عشق و وفاستدرس الفبای تو صدق و صفاستمکتب جانبازی و سر بازی استبی سری، آنگاه سرافرازی استمطلع شعبانِ همایون اثربر ادب توست دلیلی دگرسوم این ماه، چو نور امیدشعشعه صبح حسینی دمیدچارم این مه که پر از عطر و بوستنوبت میلاد علمدار اوستشد به هم آمیخته از مشرقیننور ابوالفضل و شعاع حسینای به فدای سر و جان و تنتوین ادب آمد
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یا اباعبدالله یا اباعبداللهیارا دلبر و دلدارا ماه جهان آرا میکشد عشق تو آخر سر ما راجانا سید و مولانا حضرت سلطانا تشنه تو هستم سید العطشاناجانم جانم به صدای نوکرات به دلهای مب
تقویم شیعه
چهارم شعبان
ولادت حضرت عباس علیه السلام
در این روز در سال ۲۶ هجری قمری علمدار کربلا سقای نینوا حضرت قمر منیر بنی هاشم ابو الفضل العباس علیه السلام به دنیا آمد. نام مشهور آن حضرت عباس علیه السلام است. به آن حضرت ابو الفضل، ابو القربه، قمر بنی هاشم، باب الحوائج، عبد صالح و سقا می‌گویند. پدرشان حضرت امیر المومنین علی بن ابی طالب علیهما السلام، و مادرشان حضرت ام البنین فاطمه علیها السلام دختر حزام کلابیه است. آن حضرت خوش سیما و زیبار

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

تقدیم به روح ملکوتی علمدار حرم و سردار لشکر حاج قاسم سلیمانی
باسمه تعالىوصیتنامه شهید علمدار:همه ى شمایى که این صفحه را مىخوانید، قرآن را بیشتر بخوانید، بیشتر بشناسید، بیشتر عشق بورزید، بیشتر معرفت به قرآن داشته باشید، بیشتر دردهایتان را با قرآن درمان کنید، سعى کنید قرآن انیس و مونستان باشد...
تاجداهردست از عباس شد/نینوا آنجا پراز احساس شد/حضرت زهرا بیامداشکبار/کربلامملو زعطر یاس شد/ساقی عطشان کنارعلقمه است/حضرتش حجت برای ناس شد/از فتوت آب دریارانخورد/برولایت جان اوحساس شد/آن علمدار حسینی جانفشان/چشم شیعه ازغمش الماس شد/تانیامد آب سوی کودکان/بین رقیه برعمووسواس شد/تیربرچشم وبه مشک اورسید/آب مشکش سوی دیده پاس شد/حضرت مهدی شودیاریگرش/چون ظهورش دشمن خناس شد/
ای اهل حرم میر و علمدار نیامد...
امروز معنی این روضه رو فهمیدم، داغ دل رقیه خانوم و بقیه بچه های خیمه ها.
من میدونم امام خامنه ای، مثل حضرت اباعبدا... در روز عاشورا تنها نیست، ولی یک بغض تلخی گلوم رو گرفته که دلم می خواد مثل طفل امام حسن بدوم وسط میدون جنگ و به داد اربابم برسم.
السلام علیک یا اهل بیت النبوه (ع)آرامگاه ابدی مرد خدا، مرحوم کربلایی کرامت حسینی فرزند مرحوم زکیاین علمدار، دلش خیمه عاشقها بودویلچرش هیئت سیار شقایقها بوداو به دنیای دنی جز به دمی وصل نبوددَم او نیز بجز ذکر اباالفضل نبودگشت معلول به حکم ازلی از حرکتلیک ، با اذن خدا، بارش فیض و برکترفت تا با شهدا ، باز رفاقت بکندتا ز ما نزد خداوند شفاعت بکند............................ بقیه و اصل شعر در
http://zarghan.blog.ir/post/98

بیایید از امروز با هم به استقبال #محرم برویم.

آیت الله بهجت میفرمود:
۴۰ روز مانده به محرم #چله_ترک_گناه بگیرید
چشمی که به خاطر حسین گناه نکرده باشد خوب گریه میکند...

بیاییم با خود عهد کنیم از امروز تا چهل روز دروغ نگوییم، غیبت نکنیم، به نامحرم نگاه نکنیم، حق مردم را ضایع نکنیم، به پدرو مادر بی حرمتی نکنیم، به دستورات رهبری بی اعتنایی نکنیم و هر گناه دیگری که قبلا انجام میدادیم دیگر انجام ندهیم...

۴۰ روز دگر مانده که با ناله بگویند
ای اهل ح
منشور حقوق بشر کوروش بزرگ، نهایتاً به نظام کاست ساسانی ختم شد. انقلاب مشروطه و عدالتخواهی ملّت ایران، نهایتاً به دیکتاتوری رضاخان پهلوی ختم شد. حماسۀ بصیرت 9 دی 88 هم به دولت بی‌تدبیری و ناامیدی حسن خان روحانی ختم شده است. راستی کجای کار می‌لنگد؟ اگر فتنه‌گران در روز عاشورا کف و سوت نمی‌زده و پرچم امام حسین(ع) را به آتش نمی‌کشیدند و حاج سعید حدّادیان آن نوحۀ معروفش را نمی‌خواند که:
«در روز عزا حرمت ارباب شکستند
بیا ای مجاهد به سوی خدا ، که جنت منتظر بود بر شمابرو سوی رضوان ایزد ز دل ، به جنت سرآید ز این آب و گلشهید خدا زنده و جاودان ، به عرش خدا می رود پر زنانبگیرد جهان از مجاهد سبق ، مجاهد همیشه علمدار حقبکوچد مجاهد ز دنیای ما ، رود بهر عزت به سوی خدابرای شهید خدا هر زمان ، به جنات حق منتظر بوریانمجاهد ز انهام حق بهرمند ، مجاهد به نزد خدا سربلندیقین مجاهد چو کوه استوار ، مجاهد به راه خدا برقرارمجاهد به سوی ملاقات حق ، رود تا ابد درون جنات حقز دنیای فان
آیت الله بهجت میفرمود:
بیاییم با خود عهد کنیم از امروز تا چهل روز دروغ نگوییم، غیبت نکنیم، به نامحرم نگاه نکنیم، حق مردم را ضایع نکنیم، به پدرو مادر بی حرمتی نکنیم، به دستورات رهبری بی اعتنایی نکنیم و هر گناه دیگری که قبلا انجام میدادیم دیگر انجام ندهیم...
ای اهل حرم...
می
زیباتر از این ماه در عالم قمری نیستخورشید شده پا به فرار و خبری نیستبا تیغ نگاهش به ملک بال و پری نیستزیباتر از او روی زمین گُل پسری نیست
مشتاق ترین شب به ره عشق سحر شدچشم همه روشن شده..ارباب پدر شد
تب کرده از این جلوه گری حضرت مولاهر کس که تو را دیده شده محوِ تماشااین کیست که امشب شده مجنونیِ لیلا؟حق باشد اگر گفته خدا تبارک الله
آئینه ترین کَس به پیمبر علی اکبرغوغا نه قیامت نه که محشر علی اکبر
در پیچ و خم زلف شما باد اسیر استهر کس که خودش را به
عسل می بارد از لب ها، چه شیرین ست مردن ها
دعا می جوشد از خیمه، میان چادر زن ها
تنی تب کرده در خیمه، سری بی تن شده آن سو
و قاسم میل میدان کرد که مولایش تک و تن ها
خلاصه بی زره آمد شبیه حضرت حیدر
به بابای حسن رفته، چه شیرین ست رفتن ها
میان رفت و آمد ها کسی ورد زبانش من
و قاسم بر زمینش زد، امان از کبر دشمن ها
خود ازرق به میدان شد که من جنگ آورِ رزمم
ذبیح دست قاسم شد، اسیر آن همه فن ها
دم میدان علمدار و صدای آفرین قاسم
همه محو تماشایش، چه شیرین ست دیدن ها
انباز شهید «سید مجتبی علمدار» 11 دی 1345 در شهرستان ساری چشم به جهان گشود. وی در نوجوانی به عضویت بسیج درآمد و در اواخر سال 1362 به کردستان رفت. شهید علمدار برای اولین بار در عملیات کربلای 1 شرکت کرد و مدتی پس از آن وارد گردان مسلم بن عقیل در لشکر 25 کربلا شد و تا پایان جنگ در آنجا ماند.
وی در عملیات‌های کربلای 4 و کربلای 5 حضور داشت و در سال 1366 مسئولیت فرماندهی گروهان سلمان از گردان مسلم ابن عقیل را برعهده گرفت و در عملیات والفجر 10 نقش آفرینی موثری داش
{بسم الله قاصمِ الجبّارین}
انا لله و انا الیه راجعون...به راستی چه زیبا به نمایش گذاشت از خدا بودن را...
و چه نابخردانه  #ترس خود را به نمایش گذاشتند
و افسوس
که در پریشان حالی و ناآرامی ابدی دست و پا میزنند...

دستشان باز شد آلوده به خون ، جانی ها
بی دوام است ولی خنده ی شیطانی ها
کم #علمدار ندادیم در این کرب و بلا
کم نبودند در این خاک ، #سلیمانی ها
جای هر قطره ی خون صد گل از این باغ شکفت
کِی جهان دیده از این گونه فراوانی ها
آرزو داشت به یارانِ شهیدش برس

آقا سیّد مجتبی علمدار را خیلی اتفاقی شناختم. زمستان بود. برای خریدن نوار یکی از مداحان به نمایشگاهی که در شهرمان دایر بود رفتم. نوار حضرت ابوالفضل (علیه السلام) آن مداح را خواستم.
فروشنده نواری به من داد با عنوان شهید علمدار. چون آقا ابوالفضل (علیه السلام) هم علمدار بودند فکر کردم همان است و خریدم.
وقتی آن را در خانه گوش دادم متوجه شدم مداحی ناشناس برای خانم حضرت رقیه (علیها السلام) می‌خواند.
از آن‌که نوار اشتباهی خریده بودم دمق شدم. ولی با ا
آقا سیّد مجتبی علمدار را خیلی اتفاقی شناختم. زمستان بود. برای خریدن نوار یکی از مداحان به نمایشگاهی که در شهرمان دایر بود رفتم. نوار حضرت ابوالفضل (علیه السلام) آن مداح را خواستم.
فروشنده نواری به من داد با عنوان شهید علمدار. چون آقا ابوالفضل (علیه السلام) هم علمدار بودند فکر کردم همان است و خریدم.
وقتی آن را در خانه گوش دادم متوجه شدم مداحی ناشناس برای خانم حضرت رقیه (علیها السلام) می‌خواند.
از آن‌که نوار اشتباهی خریده بودم دمق شدم. ولی با این
پیشنها_مطالعه#کتاب
آب هرگز نمی میرد... 
به حق چه زیبا فرموده ولی زمانمان:که میرزا محمد سُلگی شهید زنده است.
بعضی انسان ها آزادانه زندگی می کنند و خود را گرفتار قید و بند ها و محاسبات عقلی نمی کنند،بلکه زندگی کردن آن ها پاسخ به ندای قلب و باورشان است.
میرزا محمد از بند دنیا رها بوده و عهدی جانانه بسته است با سقا و علمدار ابی عبدالله الحسین،با مدد به نام و حماسه یِ سقای دشت کربلا حماسه ها آفرید با یاران و اصحابش، حماسه هایی از جنس غیرت، شور، استقا
منشور حقوق بشر کوروش بزرگ، نهایتاً به نظام کاست ساسانی ختم شد. انقلاب مشروطه و عدالتخواهی ملّت ایران، نهایتاً به دیکتاتوری رضاخان پهلوی ختم شد. حماسۀ بصیرت 9 دی 88 هم به دولت بی‌تدبیری و ناامیدی حسن خان روحانی ختم شده است. راستی کجای کار می‌لنگد؟ اگر فتنه‌گران در روز عاشورا کف و سوت نمی‌زده و پرچم امام حسین(ع) را به آتش نمی‌کشیدند و حاج سعید حدّادیان آن نوحۀ معروفش را نمی‌خواند که:
«در روز عزا حرمت ارباب شکستند

یکی آمد به شهید علمدار گفت: حاجی! شما مداحی می کنی اصلا گریه م نمی گیره.
سید مجتبی آهی با حسرت کشید و جواب داد: به خاطر گناهان زیاد منه، دلم سیاهه، تو جوونی دعا کن بتونم دلمو صاف کنم و به خدا نزدیک بشم.
طرف از این جواب سید خوشش آمد. گفت: تا به حال به هر کی می گفتم خوندنت حال نمیده و اشکم در نمیاد، می گفت به خاطر گناهاته که دلت سیاه شده و سوز روضه روش اثر نمیذاره، برو خودتو بساز و ... اما این سید خدا اولین نفریه که خودشو مقصر میدونه و ...
ژاکلین ذکریای
ا شاه کرم عشقمه حرم
ا پهلوونم روله جوونم
ا گل پرپر خداحافظ
اربعین پیاده مه میرم حرم یار
برس و دادم علمدار
دست منه دامن تو
دلم د عزل بی و عشقت اسیر
علم کت کت خینیت ری زمین ور دار
مه ابوالفضلم علمدار سپاه لشکرم
مه ابوالفضلم مرد پیکارم
وری ا اکبرم شبه پیغمبرم
وری ا عباس شیر میدون جنگ
آمده عباس تاهرجاعلمداری کند/دین حق راتاقیامت حضرتش یاری کند/اوسپهرسروری وپادشاه معرفت/بندگی با بصیرت حضرت باری کند/بهرجانبازی رسیده در زمین کربلا/سوی یاری ولایت بازغمخواری کند/خانه ام البنین ومرتضی شدباصفا/برحسین وکربلایش بازسرداری کند/همره زینب همیشه دررکاب رهبراست/برمسلمانان سراسر زنگ بیداری کند/میدهدمژده همیشه بهرمهدی وظهور/چون به دنیا حضرت اوعدل راجاری کند/
تاجداهردست از عباس شد/نینوا آنجا پراز احساس شد/حضرت زهرا بیامداشکبار/کربلامملو زعطر یاس شد/ساقی عطشان کنارعلقمه است/حضرتش حجت برای ناس شد/از فتوت آب دریارانخورد/برولایت جان اوحساس شد/آن علمدار حسینی جانفشان/چشم شیعه ازغمش الماس شد/تانیامد آب سوی کودکان/بین رقیه برعمووسواس شد/تیربرچشم وبه مشک اورسید/آب مشکش سوی دیده پاس شد/حضرت مهدی شودیاریگرش/چون ظهورش دشمن خناس شد/
عسل می بارد از لب ها، چه شیرین ست مردن ها
دعا می جوشد از خیمه، میان چادر زن ها
تنی تب کرده در خیمه، سری بی تن شده آن سو
و قاسم میل میدان دارد و  مولا تک و تن ها
خلاصه بی زره آمد شبیه حضرت حیدر
به بابای حسن رفته، چه شیرین ست رفتن ها
میان رفت و آمد ها کسی ورد زبانش من
و قاسم بر زمینش زد، امان از کبر دشمن ها
خود ازرق به میدان شد که من جنگ آورِ رزمم
ذبیح دست قاسم شد، اسیر آن همه فن ها
دم میدان علمدار و صدای آفرین قاسم
همه محو تماشایش، چه شیرین ست دیدن ها
#انیمیشن #قلب_خورشید
 کارگردان: احمد علمدارمدت زمان : ۸۸ دقیقهکشور سازنده: ایران سال ساخت: 1394تهیه شده در: مرکز پویانمایی صبا
این فیلم رو من ✋و پسرا ‍♂️ و دخترا ‍♀️و همسرم دیدیمما و پسرا و دخترا خوشمون اومد!✌️خوشتون میاد حتماً!☺️
لینک دانلود :
https://hw17.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/2f16352583110b91ae1e08e28c0f47af12466210-240p__79583.mp4
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
یکی از برنامه هایی که توسط کتابخانه شهید علمدار جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس در نظر گرفته است، برگزاری منظم نمایشگاه کتاب می باشد.  آشنایی کودکان با منابع غیردرسی کتابخانه ،  ایجاد علاقه به کتاب و کتابدار، امکان مطالعه کودکانی که  موقعیت استفاده از کتابخانه را ندارند از اهداف این فعالیت می باشد.

مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
سردار عزیز هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف تو رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه همیشه خالی خواهد بود...
به رهبر عزیزم تسلیت میگم و به انقلابی که تنهاتر از همیشه شده...
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون مج
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ شما رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با شما جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف شما رو محقق میکنیم ولی بدونید جای شما همیشه همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر د
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدفت رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه‌ی همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون
#شهید_سید_مجتبی_علمدارشیوه خاصی شهید سید مجتبی علمدار در جذب جوانان داشت گاهی حتی خود من هم به سّید می گفتم: اینها کی هستند می آوری هیأت؟ به یکی می گویی بیا امشب تو ساقی باش. به یکی می گویی این پرچم را به دیوار بزن و .. ول کن بابا! می گفت: نه ! کسی که در این راه اهل بیت(ع) هست که مشکلی ندارد ، اما کسی که در این راه نیست ، اگر بیاید توی مجلس اهل بیت(ع) و یک گوشه بنشیند و شما به او بها ندهید می رود و دیگر هم بر نمی گردد اما وقتی او را تحویل بگیرید او را جذب
صبح زود سپیده نزده برادر محمد زنگ‌ می‌زند. می‌گوید حاج قاسم. می‌زند به گریه. اخبار را زیر و رو می‌کنم. دست ِ حاج قاسم روی زمین افتاده است. روضه‌ی علمدار در ذهنم پیچ‌ می‌خورد. بغض امانم نمی‌دهد. منتظر تکذیبیه می‌گردم. سپاه خبر شهادتش را تأیید می‌کند. جهان زیر و رو می‌شود. علمدار دیگر بر نمی‌گردد. اهل خانه هم برای نماز برخاسته‌اند. خبر به آنها می‌رسد. بغض و گریه‌ی بلند اهل خانه دیوانه‌ام می‌کند. قربانت برم آقا.. چه کشیدی وقتی خبر علمدار
سلام
چه تاریخ خاص و تلخی شد....شب و روز شهادت سردار ؛ شب و روز وداع
اما 
سردار
یه نفر چقدر میتونه توی دل میلیون ها آدم نفوذ کنه... جبهه و اون حال و هوای شهدا چقدر عجیب و غریب بوده که مثل سردار همه عشق و همه ی آرزوش رسیدن به اوناست..
چه بوی خدا رو استشمام کردیم از اربا اربا شدنت...
رهبر برای نداشتنت بغض کرد و اشک ریخت...
چقدر رویایی هستی تو سردار...چقدر همه کارهایت را بیست و کامل انجام داده ای...چقدر رنگ و لعاب حضرت عباس داری و چقدر نبودنت سخت است..
حتی الا
آیت الله بهجت میفرمود:
ای اهل حرم...
می
ماه محرم شال عزا  به  سر  ز  عزای  محرم  استخون گریه گر کنی به نظر باز هم کم استتنها  نه جن و انس در این غُصه  سوگوار در عرش بانگ نوحه از این حجم ماتم است هر سال  با شکوه تر از سال های  پیش افراشته به لطف خدا  قد  پرچم  است آری !  حسین از  من  و  او  پاره  تنم گلواژه از رسول همان ختم اعظم است باید دوباره رخت عزا  را به تن  نمود "باز این چه شورش است که در خلق عالم است "هفتاد و دو ستاره  به روی زمین نشست در خیمه العطش به فراسوی  شبنم است سرها چه
شهادت از عسل شیرین تر.....  
«مولوی» 
کجایید ای شهیدان خدایی
بلاجویان دشت کربلایی 
کجایید ای سبک روحان عاشق
پرنده‌تر ز مرغان هوایی 
کجایید ای شهان آسمانی
بدانسته فلک را درگشایی 
کجایید ای ز جان و جا رهیده
کسی مر عقل را گوید کجایی 
کجایید ای در زندان شکسته
بداده وام داران را رهایی 
کجایید ای در مخزن گشاده
کجایید ای نوای بی‌نوایی 
در آن بحرید کاین عالم کف او است
زمانی بیش دارید آشنایی 
کف دریاست صورت‌های عالم
ز کف بگذر اگر اهل صفایی 
دلم کف ک

بینِ تکرارِ مکرارت؛ کم‌تر حسی پیدا می‌شه که حال‌ِ خوب به‌همراه داشته باشه.شاهدِ اشکِ اندوه دیگران بودن خوشایند نیست اما شاهدِ اشک شوق بودن، لذت‌بخش‌ترین حسی که می‌تونیم تجربه کنیم.لذت‌بخش‌تر این‌که بدونیم خودمون حس خوبو می‌سازیم.

#خیریه_ابشار_عاطفه_ها
#شعبه_علمدار_کربلا
نیازمندان منتظر مهربانی اند
دارای پروانه مجوز ملی از وزارت کشور با شماره ثبت2310
بانک ملی:6037991899947380
ادرس:بلوار ابوطالب بین ابوطالب 15و17 پلاک 119 شعبه علمدار کربلا
ش
نور چشمان حسین و به حسن یار آمد
میوه ی قلب نبی ، جان علمدار آمد
زینت نام علی ، فاطمه ی ثانی شد
بر اسیران ره شام " پرستار " آمد
( قدح)
سالروز ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار مبارک
یاد و خاطره تمام شهدا ، خاصه مدافعان حرم و شهدای خان طومان گرامی باد .
بسم الله الرحمن الرحیم....
جوانمردی کردی سردار اشتباه ظاهری سربازت رو به عهده گرفتی .... خدا قبول کنه عزیز دل .... قبول باشه حاجی ... خاک پاتیم علمدار هوافضایی ها... سه تا مطلب عجیب ... تشخیص بوئینگ به عنوان کروز در سامانه پدافند روسی تور ام وان ... اینکه به مسئولین پدافندها گفته شده که موشک کروز به سمت کشور شلیک شده ... اینکه در شرایط جنگی پروازهای غیر نظامی تعطیل نشدند... همه چیز ایشالا به زودی معلوم میشه... عجله کار شیطونه...زود قضاوت نکنیم... مراقب باشیم

قیـامت قـامت و قـامت قیـامتقیـامت میکند ایـن قـد و قـامتمـوذن گـر بـبینـد قـامتـت رابه قـد قامت بمانـد تا قیـامت...

#طاقت مشک تمام است،علی وار بیاآب اگر ریخت،فدای سرت ای یار، بیاهمه ی دلخوشی اهل حرم،بیرق توستتاحرم راه کمی مانده،علمدار بیا !

در روستای پدری علم خیلی محترم بود. اول محرم خانواده هایی که صاحب علم بودند آن را تحویل می گرفتند و با احترام می آوردند خانه. علم ده روز با احترام در خانه نگهداری می شد، مثلاً در گنجه یا پستویی دور از دسترس. بی سوادترین آدم ها هم می دانستند پرستیدن علم شرک است اما احترام این چوب تزیین شدۀ سه متری در خانه ها به حدی بود که بچه ها را از سر و صدا کردن در اتاقی که علم در آن بود منع می کردند. می گفتند «علم این روزها درد داره». آن لحظه ای که جوان های علمدار
کربلایی محمد حسین حدادیان
#شور احساسی
زندگیه و غم زینب.... نوکری علم زینب
مرغ دل سینه زناشه... هوایی حرم زینب
توی دستای توئه علم برادر
وقتی خطبه میخونی تو بالای منبر
دوباره زنده میشه خود خود حیدر
زینب... زینب...زینب
نور انوار حسین... دل گرفتار حسین
بعد سقای حرم... تویی علمدار حسین

یا عقیله یا زینب(3)
جهت مشاهده ادامه متن روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب
 مرثیه امام علی غ
#مرثیه 
#غزل 
خانه با رفتنت ای یار به هم ریخته است
شهر بی حیدر کرار به هم ریخته است
پدرم نبض زمان بودی و با رفتن تو
سحر و روزه و افطار به هم ریخته است
هرکسی دید پدر، حال مرا گفت به خویش:
دختر فاطمه بسیار به هم ریخته است
بستر خالی تو گوشۀ این خانه پدر
علتی شد که پرستار به هم ریخته است
بودنت مایۀ آرامش و آسایش بود
حال با رفتن تو کار به هم ریخته است
حَسَن غمزده را بیشتر از زخم سرت
قصۀ سینه و مسمار به هم ریخته است
حرفی از کوچه نباید بش
بسم الله الرحمن الرحیم....
جوانمردی کردی سردار اشتباه ظاهری سربازت رو به عهده گرفتی .... خدا قبول کنه عزیز دل .... قبول باشه حاجی ... خاک پاتیم علمدار هوافضایی ها... سه تا مطلب عجیب ... تشخیص بوئینگ به عنوان کروز در سامانه پدافند روسی تور ام وان ... اینکه به مسئولین پدافندها گفته شده که موشک کروز به سمت کشور شلیک شده ... اینکه در شرایط جنگی پروازهای غیر نظامی تعطیل نشدند... همه چیز ایشالا به زودی معلوم میشه... عجله کار شیطونه...زود قضاوت نکنیم... مراقب باشیم
کربلایی حسین طاهری
#شور_احساسی
 #ویژه_ماه_رمضان
گریم میگیره، لحظه ی افطار
یادم میاد خشکی لبهای علمدار
یادمون دادن اینو... پدر و مادر، حسین
روزه رو وا میکنیم... با سلام بر حسین
منو فراموش نکن... مهربون ارباب
به محرم دستمو... برسون ارباب(2)
حسین..........
منو جدا شدن از کوی تو خدا نکند....
خدا بکند من را از تو جدا نکند.......
​​​​​​دانلود_سبک
گلچین مداحی و مناجات در:
♨️ Golchine_maddahi@ ♨️
با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان جامعه ی ما، جوانان آینده هستند و هر چه برای آنان سرمایه گذاری شود در حقیقت ذخیره یی برای آتیه ی مملکت اسلامی ماست، هفته کودک و برگزاری باشکوه آن از اهمیت ویژه یی برخوردار است. در همین راستا کتابخانه عمومی شهید علمدار با همکاری مهدکودک روشنا تلاش نمودند تا این هفته برای تعدادی از این عزیزان، روزی به یاد ماندنی و باشکوه باشد.             

به مناسبت گرامیداشت  آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، کتابخانه عمومی شهید علمدار مسابقه ی کاردستی کبوتر سفید(یادی از بازگشت کبوتران به میهن) با همت و یاری سرکار خانم محدثه یوسفی مربی محترم سازمان فرهنگی، هنری شهرداری در محل سرای تداوم شمس برگزار گردید.
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
چگونه باور کنیم خبر رفتنت را سردار؟ پاشو مگر نمی بینی شامیان دور علی را گرفته اند؟ پاشو برادر دلم رفته بین الحرمین کنار علقمه بند بند وجودم دم گرفته" ای اهل حرم میر و علمدار نیامد" پاشو دلمان برای لبخندت برای بصیرتت برای آرزوهای شهادتت تنگ‌ می شود پاشو امیر لشگر ایران پاشو هنوز فتوحات زیادی باقی مانده پاشو دلم برای خم ابرویت تنگ شده برای اخم های پرصلابت برای فرماندهی پر صلابتت چگونه باور کنم رفتنت را!؟ آنقدر در کوه ها و بیابان ها به دنبال شه
دانلود مداحی جدید علیرضا طلیسچی به نام علمدار با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Maddahi By Alireza Talischi Called Alamdar

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
برگرفته شده از سایت آهنگ بامیصدا bamiseda.ir

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دان
‌ ‌داشتیم میرفتیم کربلا ! با حجت ته اتوبوس نشسته بودیم ! کلى گپ زدیم ! خیلی باهاش شوخی میکردیم  تو کربلا همیشه از ما جدا میشد  تنهایی میرفت حرم ،برامون سوال شده بود  اخر ازش پرسیدم چرا همش جدا میشی تنهایی میری  که  وسط حرفاش یه دفعه گفت من خیلى دوست دارم شهید بشم ! از دهنش پرید گفت من شهید میشمااا ! من و امیر حسینم بهش گفتیم داداش تو شیویدم نمیشى چه برسه شهید ! حلالمون کن حجت چقدر اون شب تو اتوبوس وقتى خواب بودى با دستمال کاغذى کردیم تو گوشت  اص

سالروز رحلت حضرت ام‌البنین سلام‌الله‌علیها
همسر شهید محراب مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین حضرت امام علی علیه‌السلام
مادر چهار شهید کربلا به ویژه حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السّلام علمدار کربلا
و روز تکریم مادران و همسران بزرگوار شهدا گرامی باد 
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
بی تو دل من زار شود، بی برو برگرد
پیش همه کس خوار شود، بی برو برگرد
خورشیدی و هرکس ننشیند به شعاعت
مانند شب تار شود، بی برو برگرد
قلبی که نباشد ضربانش به هوایت
در قبر، گرفتار شود، بی برو برگرد 
آن چشم که از عکسِ گنه شرم ندارد
خود، مانعِ دیدار شود بی برو برگرد
وقتی که دعایت بشود شامل عبدی
فی الحال سبکبار شود، بی برو برگرد
هر کس که رود کرب و بلا، صحن ابالفضل
مجنون علمدار شود، بی برو برگرد
با روضه ی شرمندگی
دستشان باز شد آلوده به خون، جانی‌ها
 بی‌دوام است ولی خنده شیطانی‌ها
 کم علمدار ندادیم در این کرب و بلا
 کم نبودند در این خاک سلیمانی‌ها
 جای هر قطره خون، صد گل از این باغ شکفت
 کی جهان دیده از این گونه فراوانی‌ها؟
 آرزو داشت به یاران شهیدش برسد
 رفت پیوست به حاج احمد و طهرانی‌ها 
شعله شد خشم فروخورده ما از این داغ
 کم مباد از سرشان سایه نادانی‌ها
 برسانید به آنها که پشیمان نشوند
 ثمری نیست در این دست پشیمانی‌ها
 غیرت است این که همه پیر
ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت عید سعید غدیر خم و ولادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام به اطلاع می رساند: 
به منظور گرامیداشت این ایام، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 30 و 31 مرداد ماه کتابخانه عمومی شهید علمدار تعطیل می باشد.

دختر شهید سپهبد سلیمانی: با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم

دختر سردار شهید سلیمانی گفت: به‌عنوان کوچک‌ترین فرزند حاج‌قاسم، قسم می‌خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت برنخواهم داشت و با شیطان بزرگ مبارزه می‌کنم و با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم.

زینب سلیمانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه در مصلی امام علی شهر کرمان با تشکر از حماسه حسینی مردم در تشییع پیکر پدرش اظهار داشت: به نوبه خود و خانواده‌ام به خانو
یک کبوتر بر بام،
و طلوعی پُر از آوازِ خدا.
در و دیوار به جان آمده از سِرّ حیات.
بنگری از لب هر پنجره آن سوی جهان،
سخنی بر لب هاست،
آشنایی در راه...

می نوازد بر گوش
قدمی نرم و خوش آهنگ ز دور.
می رسد از ره دور،
یک علمدار که جان می دهد از عمق وجود،
تک تک دل ها را.
شور و شوقی برپاست
در میان گُلِ نورسته ز خاک.
می زند باد سراسر همه جا
سازی از عشق و شباب.
قاصدی گر رسد از راه بیارد امّید.
کوچه زینت شده است.
می رسد از ره دور،
آن علمدارِ پُر آوازه ی ادیان و قرون.
شهید حسین پور جعفری تولد: ۱۳۴۵ کرمان شهادت: ۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۸ بغداد شهید حسین پور جعفری از جانبازان جنگ تحمیلی بودند که از ایشان دو دختر و دو پسر به یادگار مانده است وی فردی امین و رازدار حاج قاسم بود و در تمامی عملیات‌های خطرناک خارج از مرزها در کنار و همراه سردار سلیمانی بود.  وقتی صحبت از وفاداری می‌شود همه یاد علمدار کربلا می‌افتند یاد شیرمردی که تا آخرین لحظه به مولایش وفادار ماند. باورش سخت است؛ اینکه دو نفر ۴۰ سال تمامی روزهای سخت کنار هم
به مناسبت تولد علمدار کمیل ، شهید ابراهیم هادی شرح مختصری بر خاطرات و زندگینامه این شهید بزرگوار به قلم تحریر میرود:

در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) یادبودی است که خیلی‌ها با دیدن عکس صاحب آن و عنوان «شهید گمنام» که روی سنگ مزار نوشته شده، می‌روند و زائر شهید مفقودالاثر «ابراهیم هادی» می‌شوند؛ شهیدی که برای بچه‌های جنوب شرق تهران و کسانی که اهل دل هستند، خیلی عزیز است البته این شهید برای جوان‌هایی که کتاب «سلام بر ابراهیم» را خوا
علیرضا پناهیان: سردار سلیمانی که سالهاست در بین مردم تصویرش میان تصاویر شهدا بود و او را یک
شهید زنده می دانستند به شهیدان پیوست. نظام سلطه با شهادت سردار به پایان خود نزدیک شد
او هم اکنون بسیار پر قدرت تر از گذشته به یاری مستضعفان جهان خواهد شتافت
یک قطره از خون شهیدان تا کنون بی ثمر نبوده است.
همه ماها رابطه های مختلفی توی فضای
مجازی داریم همه نوع کامنت شوخی یا جدی داریم و گاهی نظرات شخصیمون رو میذاریم که اینا
(ناخوداگاه) در چشم بیننده به اسم پروفایلمون ثبت میشه.

همینطور مطالبی از
مسائل روزمره و احساسات شخصیمون رو منتشر میکنیم. و غیره که لزومی نداره با پروفایل
ارزشی انجام بشه.

بله اگه مثلا وب شما درباره شهید علمدار باشه میتونید عکس پروفایل رو هم از ایشون بذارین. فلذا به نظر میرسه عکس شهدا و امام
و اینها به عنوان پروفایل شخصی
بسم الله
چه خوبه ماه شعبان
ماه پیمبر است آن
آغاز آن سه میلاد
حسین، عباس و سجاد
حسین امام سوم
چراغ راه مردم
امام نیکو سرشت
سرور اهل بهشت
عباس نماد وفاست
علمدار کربلاست
زیباست چو ماه گردون
شجاع و مرد میدون
سجاد امام چهارم
نیکوترین مردم
زینت عابدان است
صبور و مهربان است
به به، به ماه شعبان
همه چه شاد و خندان
نیمه ی آن به دنیا
آید امام زمان
بخش کودک و نوجوان تبیان
یکی از مهم ترین شب های ایرانیان شب یلدا است. شبی که یادگاری از روزگاران گذشته و نیاکان پاک سرشتمان می باشد. هر کس به نوبه خود سعی در گرامیداشت این سنت دیرینه دارد. کتابخانه عمومی شهید سید مجتبی علمدار نیز ویژه برنامه ایی با هدف آشنایی اعضاء کودک و نوجوان با آداب و رسوم و آیین های سنتی شب چله تدارک دید. برنامه ایی که بانیان آن، اعضاء مشتاق کتابخانه بودند که برای تزیین و اجرای بخش های مختلف آن با ما همراه و همگام شدند. شعرخوانی و قصه گویی به زبان
چشمِ ترِ خویش بر شانه‌ی هم می‌کشیم
گرچه چهل سال است ظلم و ستم می‌کشیم
راه حسین است و ما باز علَم می‌کشیم
ماکه قسم خورده‌ایم پایِ قسم می‌کشیم
آی شهیدانِ عشق  نوبت مهمانی است
عرشِ خدا تا بهشت غرقِ چراغانی است
منتظر یارِ ما پیرِ جمارانی است
آنچه که مانده کنون راهِ سلیمانی است
دشمنِ این خاک را ما به عدم می‌کشیم
خواسته‌ام از خدا تا که مُرادم دهد
مثل شهیدی که ماند عشق به یادم دهد
تا که پذیرد مرا تا که زیادم دهد
وای اگر رهبر حکم جهادم دهد
هرچه ک
امیرالمومنین علیه سلام جناب عقیل را به خواستگاری اش فرستاد پدرِ اما البنین عرض کرد دختری که در شان امیرالمومنین باشد ندارم...
این خواستگاری ها دو مرتبه به همان دلیل جواب رد داشت و در دفعه سوم با حضور مستقیم خود امیرالمومنین به وصلت انجامید...

وقتی وارد خانه حضرت امیر علیه سلام شد به حضرت زینب عرض کرد: من نیامدم جای مادرتان را پر کنم... آمده ام کنیز خانه تان باشم...

وقتی برادران حضرت عباس علمدار به میدان می رفتند، میرفت کنار امام حسین علیه سلام
یکی از مهم ترین شب های ایرانیان شب یلدا است. شبی که یادگاری از روزگاران گذشته و نیاکان پاک سرشتمان می باشد. هر کس به نوبه خود سعی در گرامیداشت این سنت دیرینه دارد. کتابخانه عمومی شهید سید مجتبی علمدار نیز ویژه برنامه ایی با هدف آشنایی اعضاء کودک و نوجوان با آداب و رسوم و آیین های سنتی شب چله تدارک دید. برنامه ایی که بانیان آن، اعضاء مشتاق کتابخانه بودند که برای تزیین و اجرای بخش های مختلف آن با ما همراه و همگام شدند. شعرخوانی و قصه گویی به زبان
  آن چه روزی بود مولا جان حسین  
آن چه روزی بود مولا جان حسین         روز عاشورای تو مولا حسینروز خونبار وپر از درد وبلا                    قتل یارانت به دشت کربلااززمین وآسمان خون میچکید              ازگلوی طفل تو خون میجهیدالعطش فریاد طفلان تو بود                 آب حیران علمدار تو بوددیو ودد سیراب وسرمست از شراب     قلب شیطان لعین کردند شادنا به حق بر لشکر تو تاختند               اسب بر روی مه تو تاختندشمس آل مصطفی گردن زدند     
عصر روز سه شنبه 1398/2/31 اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور برندگان و مهمانان گرامی در محل کتابخانه شهید علمدار ساری برگزار گردید.در این برنامه دو کتاب زندگی نامه چهارده معصوم علیهم السلام(زندگانی امام حسن مجتبی) و هشت قصه از امام جواد(از سری کتابهای منابع نهمین دوره جشنواره رضوی)، توسط اعضا معرفی گردید و در ادامه توضیحاتی در خصوص منابع و نحوه شرکت در این دوره از جشنواره  ارائه شد. در پایان به منتخبین سال گذشته هدایایی به رسم
علی اصغر جدایی را از سال 82 می شناسم، زمان فوت مرحوم حاج عبدالله ضابط، علمدار روایتگری سیره شهدا.
داشتیم تا قبل از چهلم آن مرد بزرگ کتابی را آماده می کردیم که اصغر جدایی نیز به تیم ما ملحق شد. به کار نویسندگی و پژوهشی علاقه داشت؛ اما استعداد ویژه وی در فن بیان و خطابه بود. صدای گرمش توأم با لهجه شیرین آذری و آرامش در بیان و اشراف بر سخن از امتیازاتی بود که صحبت های این روحانی جوان را جذاب می نمود. منبرهایش در بین جوان های بسیجی و هیاتی طرفدار داش
اصرار بر گناه چیزی جز پشیمانی و نکبت در دنیا و آخرت ندارد، هر چند که انسان متوجه نشود، ولی به زودی آثار نکبت بار گناه گریبانگیرش خواهد شد و او را به نابودی می کشد.
با امروز و فردا کردن برای توبه نمودن و اصرار بر گناه فقط فرصت محدود عمر که برای رسیدن به خدا در اختیار داریم را از دست خواهیم داد و چیزی جز حسرت طولانی مدت و همیشگی نصیبمان نخواهد شد.
ای علمدار کربلا به فریادمان برس و از گناه نجاتمان بده!یا ابالغوث ادرکنی
ادامه مطلب
شور مناجاتی با امام حسین (ع)
وفات حضرت زینب (س) 97
هیئت علمدار مشهد الرضا
مهدی اکبری
امشب میخوام برات مثِ لوتیا بخونم

(متن و سبک این شور مناجاتی زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب
بعد از اینکه تمام دیوار خط خطی پراز تبلیغات را سفید رنگ کرد با اسپری آبی نوشت :
" قلبم نذر شهید محمدرضا تورجی زاده "
نه اسمی پای این نوشته گذاشت و نه امضایی !
اسپری رنگ را هم ، همان‌جا گذاشت و رفت .
رفتم جلوتر ... تا پای آن دیوار !
اسپری را برداشتم و زیر اسم شهید یک خط کشیدم و پایینش نوشتم 
" سید مجتبی علمدار " 
چند روز بعد که اتفاقی گذرم به آن خیابان افتاد دیدم
اسم ده ها شهید روی دیوار نگاشته شده ... دیوار سفید با آن نوشته های آبی ... عجیب شبیه به آسمان ش
شور مناجاتی استقبال ماه رمضان
جلسه هفتگی 12 اردیبهشت 98
هیئت علمدار مشهد الرضا (ع)
مهدی اکبری
اخذتنی بجرمی اخذتک بعفوک

(متن و سبک این شور زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب
روزه یعنی عطش خشکی لبهای حسین

آن چه روزی بود مولا جان حسین         روز عاشورای تو مولا حسینروز خونبار وپر از درد وبلا                    قتل یارانت به دشت کربلااززمین وآسمان خون میچکید              ازگلوی طفل تو خون میجهیدالعطش فریاد طفلان تو بود                 آب حیران علمدار تو بوددیو ودد سیراب وسرمست از شراب     قلب شیطان لعین کردند شادنا به حق بر لشکر تو تاختند               اسب بر روی مه تو تاختندشمس آل مصطفی گردن
پیرمردی وسط روضه‌ی ما گفت حسین
من‌ نگفتم ولی ارباب مرا هم بخشید
پ‌ن۱: ای اهل حرم میر و علمدار نیامد... ابالفضل نیامد ...
پ‌ن۲: چند شب پیش مداحِ هیئت سر کوچه داشت شادمهر می‌خوند " تو میگی یه وقت‌ها گاهی پیش میاد یه اشتباهی..." البته با کمی‌ تفاوت!
 درسته که باز اهنگ‌های شادمهر صد شرف داره به اون‌ عُسین عُسین‌هایی که انگار تو دیسکوان ولی به هر حال یه خرده تغییر و تنوع تو ریتم‌ آهنگ‌ خواننده‌ها بد نیست :|
پ‌ن۳: امسال، بعد از سی و خرده‌ای سال، ا
شور ناب و حماسی وفات حضرت خدیجه(س)
مراسم وفات حضرت خدیجه 3 خرداد 97
مهدی اکبری
اسوه ی صبری و معنای وفا امنا خدیجه(س)

(متن و سبک این شور زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب
بسم رب الشهداء والصدیقین
یاحسین علیه السلام
نجف رفتی،کربلا رفتی، کاظمین رفتی ،سامرا رفتی
مشهد الرضا هم که آمدی...خوش آمدی
التماس دعا
میخواهم متفاوت صدایتان کنم میخواهم کربلایی قاسم خطابتان کنم که کربلایی شدن مقامی بالاتر از حاجی بودن است
که کربلایی بودن را برای عالم صرف کردید...
البته گفته اید نه حاجی بخوانیمت نه سردار نه هیچ گفته اید بگوییم سرباز
کربلایی قاسم شهیدم جز روضه عباس برای پیکر بی دستت چه بخوانیم تا قلبمان آرام شود؟
کربلایی در ر
شور مناجاتی ناب امام حسین (ع)
شب مبعث رسول اکرم (ص) 98
سعید قانع
آروم جون نوکرتی با تو زندگی روبراهه حسین

(متن و سبک این نوحه رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب
بسم رب الشهداء والصدیقین
یاحسین علیه السلام
نجف رفتی،کربلا رفتی، کاظمین رفتی ،سامرا رفتی
مشهد الرضا هم که آمدی...خوش آمدی
التماس دعا
میخواهم متفاوت صدایتان کنم میخواهم کربلایی قاسم خطابتان کنم که کربلایی شدن مقامی بالاتر از حاجی بودن است
که کربلایی بودن را برای عالم صرف کردید...
البته گفته اید نه حاجی بخوانیمت نه سردار نه هیچ گفته اید بگوییم سرباز
کربلایی قاسم شهیدم جز روضه عباس برای پیکر بی دستت چه بخوانیم تا قلبمان آرام شود؟
کربلایی در ر
شور حماسی قمر بنی هاشم (ع)
هیئت محفل شاه علقمه
حسن عطائی
قدم می زنه یل قتال العرب
متن مداحی + فایل صوتی در ادامه مطلب ...
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
قدم میزنه یل قتال العرب
رجز میخونه منم من حیدر نسب
ادب با غضب تو یک جا یا للعجب
عجب داره
با پا کوبیده روی نفس اماره
تا دور حرمه کار عدو زاره
چه سر تا پاش همه حیدر کراره
نگهبان لشگره به هم ریخته یک تنه
یه چشمش به میمنه یه چشمش به میسره
شبیه شیر نره آخه باباش حیدره
دخیلک یا ابوفاضل

رجز میخونه شهنش
گلچین صوتی مراسم فاطمیه اول 1398 هیئت رایه العباس
 دانلود _ شور ( وای فرشته بی پر اومد )
دانلود - جفت ( علمدار حضرت ولی، قاسم سلیمانی )
 دانلود - زمینه ( دردا که پیر گشتم در موسم جوانی )
دانلود - زمینه ( فنا فی‌الله شد اما بقا دارد سلیمانی )
 دانلود - شور ( نذر غمای تو آقا سر و تنم ) محمد کریمی
دانلود  - شور ( قسم به آب چشمه ها ) محمد صمیمی
دانلود  - زمینه ( مدینه غرق شرار و دود است )
دانلود - زمینه ( من از شام زفاف خود فدایی علی بودم )
دانلود  - شور ( یا علی ذات
نوحه صف شکن میر علمدار سال
1351....... زمان 3:45
نوحه امشب شهادت نامه عشاق امضاء
میشود....... زمان 15:19
نوحه مهلاً علی جان سال 1347.......
زمان 9:52
مناجات در مایه سه گاه در رادیو زمان
- اشعار سعدی....... زمان 27:17

برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس محصول اینجا را کلیک کنید
.

چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟

چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟
پاشو مگر نمی بینی شامیان دور علی را گرفته اند؟پاشو برادردلم رفته بین الحرمینکنار علقمهبند بند وجودم  گرفته" ای اهل حرم میر و علمدار نیامد"پاشو دلمان برای لبخندتبرای بصیرتتبرای آرزوهای شهادتت تنگ‌ می شودپاشو امیر لشگر اسلامپاشو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهپاشو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم های پرصلابتتبرای فرماندهی پر صلابتتچگونه باور کنم رفتنت را!؟
دلم گرفته و بغض دارم
نمیدونم اینجا هم مثل اینستاگرام چیزی بنویسم پاک میشه یا نه اما من از همینجا میگم
به هر کی که از هر جای دنیا میخواد بخونه
ما ایرانی ایم
ایرانی بودنمونمون ینی غیرت و شرف
ینی استقامت و زیر بار ظلم نرفتن
ما مردایی رو داریم که راه امام حسینمون و پیش گرفتن
ما مردمان مظلومی هستیم و هیچوقت از پا ننشستیم
ما ایرانی هستیم
اونایی که ما رو به شما تروریست معرفی میکنن همونایین که چشماشون اتحاد و ایستادگی ما رو نمیبینه
ما اکثرا مسلمانیم
معرفی
آسمون بی آساره
ا دور دریای کرم
اول تونی آخر تونی آقام ابوالفضل
د عزل عشق منو بستنه و نام حسین
رقیه دختر سالار دینه
رو که دس حق نگهدارته
علمدارم علمدار سپاهم
میری میدو روله اکبر
هرو هرو مردمو مه شاه بی سردارم
و اسیری ها مورن دختر شیر خدا
وا لو تشنه سر و سر دار
از جلوه های عرشی پیغمبرِ حسینزنده شده است خاطره ی مادر حسینبا احترام رفته علی در بر حسینآماده ی نبرد شده لشگر حسینتا اذن خواست، نور دو عالم اجازه دادلب تر نکرده بود، همان دم اجازه دادقله نشین معرفتِ کائناتِ حقمجذوبِ راه پرخطر و با ثبات حقآیینه ی تمام نمایِ صفات حقمانند مرتضی شده ممسوس ذات حقشأن علی، ز کل مراتب، فراتر استفیضِ شهادت است که مشتاقِ اکبر استوقت وداع شد، همه جا ریخته بهماز غربت و بلا، دو سرا ریخته بهمقلب تمام اهل ولا ریخته بهمای
رزرو هتل تاسوعا در مشهد
چکیده مطلب:
هر ساله در ایام محرم شهر مقدس مشهد میزبان زائران زیادی از جای جای ایران عزیز و دیگر کشورهای اسلامی می‌باشد.سال گذشته تعداد زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه‌السلام) در روز تاسوعا حسینی حدود 342 هزار نفر گزارش شد.که 4 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت.زائران تاسوعا مشهد مقدس از طریق خطوط هوایی، ریلی، حمل و نقل جاده‌ای و ماشین‌های شخصی وارد مشهد می‌شوند.ایام تاسوعا و عاشورا را در حرم مطهر امام رضا (علیه
مظلومیت حضرت علی علیه السلام

پیشنهاد:
معرفی کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین
معرفی کتاب هایی که به روایت همسر شهید هستند
معرفی کتاب شاهرخ حر انقلاب اسلامی
معرفی کتاب عارفانه شهید احمد علی نیری
درخواست معرفی کتاب در مورد حضرت فاطمه سلام الله علیها
معرفی کتاب درباره واقعه عاشورا
دنبال چند تا کتاب هستم که بیشتر با ائمه آشنا بشم
معرفی کتاب یادت باشد
معرفی کتاب معراج السعاده
معرفی کتاب شاهرخ حر انقلاب اسلامی
معرفی کتاب مهج الدعوات مرحوم سید بن
بهترین الگوی استکبارستیزی 
 «دشمن را باید ناامید کرد!» به سبک حضرت ابوالفضل العباس. چه شد که شمر با حالت خشم به لشکرش برگشت؟
الگویی برای تحرکات دیپلماتیک «انقلاب در اعتراض به استکبار و عوامل استکبار در ایران به وجود آمده و بر این اساس تشکیل شد، رشد پیدا کرد،‌قوی شد، منطق استکبار را به چالش کشید. (استکبار) نمی‌تواند تحمل کند، مگر وقتی که مأیوس بشود. ملت ایران، جوانان ایران، فعالان ایران، کسانی که به هر دلیلی ولو به دلیل غیر اسلامی به میهن
آقام کفن تو ناری
ا علمدار ا سپه دار
ا نو ثمرم اکبر
اسوه صبر وقراره زینب
اکبرم شاخه گلی د یاسه
حلقه و دور
د کربلا محشری و پا بیه
دالکه آروم جونم گم بیه
دیدار تو اکبر افتا و قیامت
رتی د دسم ا علی اکبر
سر بکش و خیمه سوخته
عزا عزا زینب بی مادره
عزیزم بیا برارم بیا
هرنگ ای دل زارمی تو
هرو هرو هرومه ا خدا
هرو هرو یا علی میر غضنفر ها کجا
ای علمدار حرم! بیا و فکر آب باش
بیا و فکر کودکِ تشنه لبِ رباب باش
تو ساقی کرب و بلایی / چه کربلای پر بلایی
« من زاده‌ی علی مرتضایم واویلا واویلا
من شاهبار مُلک لافتایم واویلا واویلا »
« سقای دشت کربلا اباالفضل اباالفضل
دستش شده از تن جدا اباالفضل اباالفضل »
ادامه مطلب

بهترین بهانه زندگی...

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

توصیه میکنیم شعر زیبای زیر را به هیچ وجه از دست ندهید

مثل هر بار برای تو نوشتم:
دل من خون شد ازین غم، تو کجایی؟
و ای کاش که این جمعه بیایی!
دل من تاب ندارد،
همه گویند به انگشت اشاره، مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد؟
تو کجایی؟ تو کجایی...

و تو انگار به قلبم بنویسی:
که چرا هیچ نگویند
مگر این رهبر دلسوز، طرفدار ندارد که غریب است؟
و عجیب است که پس از قرن و هزاره
هنوزم که هنو
بر سینه ی تو ضربه ی مسمار
مانده است
یک عمر داغ آن در و دیوار مانده است
 شب ها همیشه چشم تو بیدار
مانده است
در دام درد و غصه
گرفتار مانده است

برخیز و باز بار امامت به دوش گیر
برخیز و باز بار هدایت به دوش گیر 
«برخیز و کوله بار محبت به دوش گیر
سرهای بی نوازش
بسیار مانده است»

از میخ در شکسته سرت یا که از
جدار
یا خورده ای تو سیلی از آن پست نابکار
«با تو چه کرده ضربه آن تیغ زهردار؟
مانند فاطمه(س) تنت از کار مانده است»

آن ضربه ای که خورده ای از آن
لئیم پ
دل عالم هوایی و دل عاشق هوایی تر
یه دنیا کربلایی و حسین ها کربلایی تر
شکوه مردها پیداست ولی تو رزم پیداتر
علمدار ها همه زیبا اند ولی بی دست زیباتر
"مجنون اگر افسانه بود تو در مجنون شدی مجنون"
"قاسم صرافان"
 گیلاس، خنک، عینهو یک تکه یخ. انگار گنج پیدا کرده باشیم توی این گرما. از راه نرسیده، می گوید می خواین از مهمونتون پذیرایی کنین ؟ می گویم چشمت به این کمپوتا افتاده ؟ اینا صاحاب دارن. نداشته باشن هم خودمون بلدیم چی کارشون کنیم. چند دقیقه می نش
رجز حماسی سیدالشهدا (ع)
شب اول محرم 98
هیئت مکتب الزهرا (س) تهران
حسین طاهری
ما اصحاب گوش به فرمان

(متن و سبک این رجز زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

مداحی:

ما اصحاب گوش به فرمان
سربازان نسل سلمان
با هم بستیم عهد و پیمان
ای حسین جان
باید هر روزم عاشورا باشه
مثل عابس دلم دریا باشه
روز رجعت میاد ان شاالله
پیش ارباب سرم بالا باشه
تا غیرت علمدار تو رگ و خونمونه
ما اهل کوفه نیستیم مولا تنها بمونه
یه روز میاد که تو مدینه والله
شبیه

رفتن واژه ی تلخی است، برای منی که هر جمعه منتظر آمدن بودم

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

مادر جان سلام
روزهای روضه‌ات دارد از راه می‌رسد
پیراهن مشکی‌ام را بنا بود امشب به تن کنم، در شبِ آغاز ایام عزای تو
اما طوفانی آمد و مصیبت به کاشانه‌ی گریه کُنانَت زد.
مصیبتی که لباس عزا را زودتر بر تنمان نشاند
شنیده بودیم در کربلا حسینِ تو وقتی علمدارش نیامد، قامتش خم شد و بلند گریه کرد
اما به پای دیدن نمی‌رسید این شنیدن
چند روز پیش ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راه شهدا